Artykuł został znaleziony w archiwum wcześniejszej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Nie czujesz satysfakcji z życia seksualnego z powodu nieestetycznie wyglądającej pochwy? Czas z tym skończyć i odzyskać pewność siebie! Dynamiczny rozwój medycyny estetycznej doprowadził do powstania jej osobnej “gałęzi”, jaką jest ginekologia estetyczna. Oferuje ona zabiegi, mające odmłodzić i usprawnić kobiece narządy płciowe.

Nowoczesna technologia pozwala na poprawę estetyki okolic intymnych oraz funkcjonowania pochwy i krocza. Jedną z najskuteczniejszych terapii jest ta, która wykorzystuje nici Vaginal Narrower. Zabieg ten pozwala na szybkie upiększenie okolic intymnych, a przy tym jest bardzo bezpieczny.

Przygotowanie do zabiegu

Pacjentki powinny zapisywać się na zabieg dopiero po ustaniu krwawienia miesiączkowego. Tuż przed kuracją konieczna jest konsultacja z ginekologiem, który przeprowadzi wywiad dotyczący problemów życia intymnego oraz defektów zakwalifikowanych do usunięcia. Następnie lekarz informuje o zaleceniach pozabiegowych i zapoznaje się z oczekiwaniami pacjentki, co do rozmiaru wejścia do pochwy.

Przed przystąpieniem do zabiegu, konieczne jest także dostarczenie badań ginekologicznych, w tym badanie we wziernikach. Kobieta chcąca poddać się kuracji, powinna mieć również aktualne badanie cytologiczne szyjki macicy.

Przebieg kuracji

Zabieg przy wykorzystaniu Vaginal Narrower polega na wprowadzaniu nici (zazwyczaj jednej lub dwóch) przez kilka płytkich i bardzo małych nacięć skóry krocza i płytkim umiejscawianiu ich pod skórą. Napięcie tkanek jest możliwe dzięki haczykom na powierzchni nici, które są ułożone w obu kierunkach.

Kuracja jest niezwykle szybka i skuteczna, Wykonywana przy miejscowym znieczuleniu nie powoduje dyskomfortu. Zapewnia to najwyższy standard oraz bezpieczeństwo podczas leczenia. Okres gojenia jest szybki, a sama terapia nie wymaga hospitalizacji – pacjentki bezpośrednio po zabiegu wracają do domu.

Efekty terapii

Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu. Wejście do pochwy ulega zwężeniu, a wszelkie defekty estetyczne, jak i funkcjonalne zostają skorygowane. Dzięki temu, że nici powodują reakcję procesu włóknienia wzdłuż ich przebiegu, efekty są widoczne jeszcze wiele miesięcy po wchłonięciu się nici.

Dzięki działaniu Vaginal Narrower, poprawia się satysfakcja seksualna kobiet, wzrasta komfort oraz estetyka pochwy i krocza, a także poprawia się ich funkcjonowanie. W ten sposób pacjentki odzyskują pewność siebie i na nowo mogą czerpać satysfakcję ze miłosnych uniesień.

Wskazania do wykonania zabiegu

Kuracja ta dedykowana jest dla kobiet mających problemy z obniżeniem napięcia tkanek krocza, obszernym wejściem do pochwy oraz poprodowym defektem krocza o podłożu funkcjonalno-anatomicznym.

Przeciwwskazania

  • ciąża
  • okres laktacji
  • okres krwawienia miesiączkowego lub innego krwawienia z pochwy
  • ostry stan zapalny sromu i pochwy
  • ciężkie zaburzenia krzepliwości krwi
  • choroby nowotworowe narządów płciowych
  • alergia na leki znieczulające

Więcej informacji można znaleźć na stronie kliniki Esteticmed w Częstochowie i Bydgoszczy.

Artykuł został znaleziony w archiwum wcześniejszej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.