Artykuł został znaleziony w archiwum wcześniejszej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Jak cudownie jest wieść życie bez bólu wiedzą tylko ci, którym udało się od niego uwolnić. Ty też możesz cieszyć się pełnią życia i czerpać przyjemność z każdego ruchu. Mając kontrolę nad swoim ciałem, mogąc swobodnie poruszać się i przestać przejmować zbędnymi kaloriami, czerpiemy większą satysfakcję i radość z codziennych zajęć. By to osiągnąć skorzystaj z endermoterapii – zabiegu związanego nie tylko z usuwaniem podskórnych złogów cellulitu, lecz także z leczeniem przewlekłych bóli, usuwania blizn i obrzęków.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu endermologii Cellu M6 Integral LPG?

Zabieg endermologii z użyciem aparatu Cellu M6 Integral jest stosowany w następujących przypadkach:

 • powstrzymania procesów starzenia się skóry
 • modelowania sylwetki
 • przed i/lub po liposukcji
 • leczenia blizn pooperacyjnych, oparzeniowych
 • przy niewydolności naczyniowej
 • w ramach rehabilitacji ścięgien i więzadeł
 • w leczeniu obrzęków limfatycznych
 • w terapii skurczów i bólów mięśni
 • w terapii bólu pooperacyjnego
 • w leczeniu skutków ubocznych mastektomii i fibromialgii (choroby cechującej się ogólnym bólem w układzie ruchu)
 • jako uzupełnienie innych procedur medycyny estetycznej

Jeżeli cierpisz na tego rodzaju dolegliwości, poddaj się zabiegowi endermologii Cellu M6, przeprowadzanego m.in. w Centrum dr Marty Tazbir Anvita w Łodzi.

Zastosowanie endermoterapii

Endermoterapia to najlepsza forma rehabilitacji dla obolałych i napiętych mięśni. Metoda ta znajduje zastosowanie również w leczeniu chorób związanych z układem krążenia i układem chłonnym – angiologii i limfologii. Jest to zabieg dokładny i nie powodujący bólu, znacznie szybszy i efektywniejszy niż ręczny drenaż płynów, przynosi ulgę napiętym mięśniom. Zabiegi z użyciem Endermolabu, urządzenia stosowanego w enderomterapii, usprawnia krążenie krwi i limfy, niwelują obrzęki, zwłóknienia, opuchlizny, a także zwiększają zakres naszych ruchów.

Endermologia jako nowoczesny styl życia

Endermologia nie należy do zabiegów jednorazowych, zwykle pacjentom zaleca się przeprowadzenie od 12 do 15 zabiegów. Dla utrwalenia uzyskanego rezultatu warto jest poddać się jednej, czasem dwóm sesjom w ciągu miesiąca. Przed przystąpieniem do zabiegu nie musimy się do niego w żaden sposób przygotowywać, ani też martwić rekonwalescencją. Dla każdego pacjenta program leczenia jest ustalany indywidualnie.
Endermologia to nie tylko forma terapii, ale też nowy styl życia – życia bez bólu, bez dyskomfortu, bez problemów. Tego rodzaju terapia jest wskazana dla osób uprawiających wymagające poświęceń dyscypliny sportowe, gdyż rozluźnia mięśnie i usuwa zakwasy. Wystarczy jeden zabieg, aby przynieść nam ogromną ulgę.

Artykuł został znaleziony w archiwum wcześniejszej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.