Artykuł został znaleziony w archiwum wcześniejszej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Cellulit od lat skutecznie spędza sen z powiek wielu kobietom. Często towarzyszy mu też nadmierna tkanka tłuszczowa, ale nie jest to regułą. Kłopoty z sylwetką, niezadowolenie, złe samopoczucie – ze wszystkimi tymi przypadłościami można sobie poradzić bez restrykcyjnej diety i katorżniczych ćwiczeń.

Z pomocą przychodzi zaawansowana medycyna estetyczna, która jest w stanie znaleźć sposób już niemal na wszystko. Klinika Beauty Skin w Warszawie i Radomiu oferuje profesjonalne zabiegi, które można dobrać do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Endermologia – modelowanie sylwetki

Endermologia świetnie sprawdza się w redukcji cellulitu, niezależnie od jego przyczyn (zastoje wodne, tkanka tłuszczowa, zwłóknienia). Po zabiegu skóra jest ujędrniona i wygładzona, a cała sylwetka staje się wymodelowana i wyszczuplona. Dla optymalnych efektów specjaliści z kliniki Beauty Skin zalecają wykonanie serii od 10 do 15 zabiegów (minimum raz w tygodniu).

Endermologia składa się z dwóch części:

  1. lipomassage – to nie tylko masaż, lecz także ugniatanie i zasysanie skóry przy pomocy specjalnej rolki do mechanicznej stymulacji komórek, w efekcie nagromadzony tłuszcz jest rozbijany i usuwany z organizmu,
  2. endermolfit – specjalna głowica urządzenia stymuluje fibroblasty, a w konsekwencji prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny.

Pierwsze, widoczne efekty działania można zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

Fala akustyczna  – redukcja tkanki tłuszczowej

AWT (Acoustic Wave Therapy) redukuje nie tylko tkankę tłuszczową, lecz także cellulit. Fala akustyczna znakomicie radzi sobie z rozbijaniem nagromadzonej tkanki tłuszczowej i uelastycznieniem skóry, dzięki czemu skutecznie walczy z cellulitem. Ten zabieg może być też stosowany profilaktycznie, aby zapobiec pojawieniu się ,,pomarańczowej skórki’’.

Zabieg AWT jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny, a trwa zaledwie 30 minut. Najlepsze efekty pacjent zauważy po 6-12 sesjach, które można wykonywać, co kilka dni. Za pomocą fal akustycznych można modelować pośladki, uda, brzuch, łydki, boczki i ramiona. Rezultaty to nie tylko jędrna i gładka skóra, lecz także utrata centymetrów w obwodzie ciała.

Przeciwwskazania to:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • zakrzepica,
  • hemofilia,
  • choroby nowotworowe,
  • leczenie kortyzonem,
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • wiek (poniżej 18 lat).

Legend – rzeźbienie sylwetki

Wszechstronna metoda, która wpływa na skórę, tkankę tłuszczową i mięśnie. Chociaż Legend znany jest głównie ze skutecznego rzeźbienia sylwetki, to specjaliści przekonują, że sprawdza się również w rozwiązywaniu problemów takich jak: cellulit, rozstępy, starzenie się skóry, blizny, czy nadmiar tkanki tłuszczowej.

Legend jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów, w około tygodniowych odstępach. Ta metoda opiera się na połączeniu trzech technologii – po konsultacji, lekarz wybiera najlepszą dla danego pacjenta. Przeciwwskazania to m.in.: ciąża, karmienie piersią, miesiączka, łuszczyca, epilepsja, żylaki, opalenizna.

Karboksyterapia – medyczna terapia dwutlenkiem węgla

Aparat Julie wykorzystywany w karboksyterapii znajduje zastosowanie w redukowaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej, blizn, rozstępów, łysienia. Wpływa też na ogólne odmłodzenie skóry.

Zabieg trwa od kilku minut do godziny w zależności od natężenia problemu i obszaru działania.

Artykuł został znaleziony w archiwum wcześniejszej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.