Panie po chorobie nowotworowej piersi oraz operacyjnym usunięciu tego gruczołu powinny szczególnie zadbać o swój komfort – tak psychiczny, jak i fizyczny. W tym celu konieczne są dobre biustonosze dla Amazonek. Jak je wybrać?

Czas po operacji ma znaczenie

Tuż po operacji konieczne są nieco inne biustonosze. Standardowo, panie noszą staniki z dość ciężkim wypełnieniem, które ma wagowo imitować prawdziwą pierś. Jednocześnie tuż po operacji, kiedy skóra jest podrażniona, a rana wciąż niezabliźniona – konieczne są zdecydowanie inne rozwiązania: znacznie lżejsze i bardziej przewiewne. Takie właśnie są biustonosze dla Amazonek Amoena. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a także dużym profesjonalizmem. Co ważne, są także niezwykle estetyczne – dzięki czemu kobieta może się czuć piękna w każdej sytuacji. W specjalnych modelach dla Amazonek znajdują się kieszonki na protezę. Co istotne, wykonane są w sposób solidny i dyskretny – dzięki czemu wkładka do biustonosza jest naprawdę niewidoczna.

Nie tylko bielizna

Warto pamiętać, że panie po mastektomii, jak każda kobieta, chcą wypocząć. Wyprawa nad jakąkolwiek wodę sprawia, że konieczne są stroje kąpielowe dla Amazonek. Podobnie jak w przypadku biustonoszy – niezbędne są rozwiązania, dzięki którym kobieta będzie się czuła komfortowo i pięknie. Strój kąpielowy powinien zapewniać maksymalny komfort w trakcie kąpieli czy opalania się, a jednocześnie – dużą przewiewność. Miejsce po operacji może miewać tendencję do odparzeń czy nawet stanów zapalnych, dlatego szczególne znaczenie ma zapewnienie optymalnej przewiewności dla tego bardzo delikatnego naskórka. Marka Amoena również w tym zakresie oferuje bogate wzornictwo i doskonałą jakość. Każda Amazonka ma prawo czuć się pięknie – a Amoena jej to zapewnia.